Blerona këtë verë vjen ndryshe

Këngëtarja sharmante Blerona Bytyqi e cila u bë e njohur me baladat cover të interpretuar në mënyrë perfekte që debutoi shum shpejtë në skenën muzikore.

Blerona dallohet nga debutantet e tjera për nga pamja mahnitëse, që lirisht mund të themi se është njëra ndër këngëtaret më sexy me vijat e saja perfekte që i eksponon çdo ditë në profilet e saja zyrtare në rrjetet sociale.

Zëri i saj melankolik e bëri edhe më të famshme në çdo paraqitje të sajën që mori edhe klikime të shumta në rrjetet sociale dhe youtube.

Mirëpo pas karantinës Blerona realizoi një këngë dasmash që nuk jemi mësuar ta shofim më parë. Për muzikën u kujdes Sami Hoxha, aranzhmani u bë në studio Galaxy ndërsa videoklipin e realizoi 2A Production. Falë interpretimit të saj perfekt kënga u mirëprit nga publiku. /Gurra.mk

Artikulli paraprakDoli nga shtypi libri “Ora e prishur e dheut” nga Dije Neziri-Lohaj
Artikulli tjetërKriza politike në Maqedoni, Lazim Destani vjen në Shkup.