E diel, 23 Qershor, 2024
spot_img

Blero Teutës: Ske jetë!

- Advertisement -spot_img

Këngëtari dhe producenti tanimë i shum hit baladave Blero Muharremi këtë herë na sjell një duet bashkë me këngëtaren Teuta Selimi.

Kënga titullohet “Ske jetë” me tekst nga Fatmir Muja ndërsa për muzikën janë kujdesur Prygo dhe Johan Bejerholm.

Kënga është pëlqyer shumë dhe brenda pak orëve ka aritur mbi 100 mijë shikime. /Gurra.mk

Blero ft. Teuta Selimi – Ske jetë
- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img