Blero Teutës: Ske jetë!

Këngëtari dhe producenti tanimë i shum hit baladave Blero Muharremi këtë herë na sjell një duet bashkë me këngëtaren Teuta Selimi.

Kënga titullohet “Ske jetë” me tekst nga Fatmir Muja ndërsa për muzikën janë kujdesur Prygo dhe Johan Bejerholm.

Kënga është pëlqyer shumë dhe brenda pak orëve ka aritur mbi 100 mijë shikime. /Gurra.mk

Blero ft. Teuta Selimi – Ske jetë
Artikulli paraprakRrëzohet një aeroplan, humbin jetën 157 persona
Artikulli tjetër“Karnevalet ilire” në Bozovcë, festë me histori 3 mijë vjeçare