E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Besjana Memedi kujton babain e saj të ndjerë

- Advertisement -spot_img

Më 12 mars gazetari Kërçovar dhe idealisti i kauzës kombëtare Qani Mehmedi mbush 66 vite. Mirëpo ai më nuk gjendet në mesin tonë andaj vajza e tij Besjana Mehmedi në profilin e saj në facebook ka publikuar këngën që ja ka kushtuar babait të bashkëngjitura fotografi nga momentet më të lumtura që kanë kaluar bashkë.

Në kohën kur ishim së bashku, përgatiteshim një natë më herët për festat që aq shumë i doje.
Nesër me 12 mars është ditëlindja e yte e 66-të e tani kanë mbetur këngë e kujtime përmes të cilave dua të të përqafoj me mall, respekt dhe të të falemnderoj për gjithçka!
E ytja Besianë, shkroi këngëtarja në profilin e saj në facebook./Gurra.mk

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img