Besjana Memedi kujton babain e saj të ndjerë

Më 12 mars gazetari Kërçovar dhe idealisti i kauzës kombëtare Qani Mehmedi mbush 66 vite. Mirëpo ai më nuk gjendet në mesin tonë andaj vajza e tij Besjana Mehmedi në profilin e saj në facebook ka publikuar këngën që ja ka kushtuar babait të bashkëngjitura fotografi nga momentet më të lumtura që kanë kaluar bashkë.

Në kohën kur ishim së bashku, përgatiteshim një natë më herët për festat që aq shumë i doje.
Nesër me 12 mars është ditëlindja e yte e 66-të e tani kanë mbetur këngë e kujtime përmes të cilave dua të të përqafoj me mall, respekt dhe të të falemnderoj për gjithçka!
E ytja Besianë, shkroi këngëtarja në profilin e saj në facebook./Gurra.mk

Artikulli paraprakFlaka Krelani provokon me imazhet e fundit
Artikulli tjetërArsimtarët jetojnë në mjerim social, luftojmë për të siguruar bukën e gojës