E mërkurë, 24 Prill, 2024
spot_img

Ali Ahmeti faleminderon mjekët dhe policët (Video)

- Advertisement -spot_img

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në Facebook ka postuar një video faleminderuese për të gjitha shërbimet publike, si mjekët, policët dhe gjithë të tjerët të cilët po përballen në vijë të parë me pandeminë CoVid-19.

Në emër të të gjithë ne, shpreh faleminderimet më të sinqerta për gjithë stafin mjekësor, policët, dhe të gjitha shërbimeve tjera që u vunë në ballë të rezistencës gjatë këtyre javëve të vështira të përballjes me CoVid-19.

Jam mirënjohës dhe faleminderues bashkë me të gjithë qytetarët. ” shkruan Ahmeti

Videon mund ta ndiqni në linkun vijues:

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img