E shtunë, 22 Qershor, 2024
spot_img

Restoranti në Tetovë ofron ushqim falas për të gjithë të izoluarit

- Advertisement -spot_img

Edhe pse gjatë kësaj përiudhe ka shum njerëz që përfitojnë nga rasti, mirëpo ka edhe prej atyre që kanë zemër humane dhe ndohmojnë nevojtarët edhe në gjendje të jashtëzakonshme.

Restoranti Time Out në Tetove sot në faqen e saj në facebook ka bërë publike ofertën e shërbimit falas që ofron për të gjithë banorët e Tetovës dhe rethinës, që janë të vetëizoluar.

Përveç ushqimit falas Restoran Time Out kryen edhe dërgesën e ushqimit deri në shtëpinë tuaj pa asnjë kompenzimi shtesë.

Më poshtë e keni postimin e plotë:

Të dashur klient, të vetëdijshëm per situaten në të cilën gjendemi të gjithë, ne këtë kohë pandemie te quajtur Covid19, Time Out ofron ndihmë për një numër të caktuar të familjeve të cilet janë sprovuar me këtë virus, për ata që janë te izoluar apo të prekur nga kjo pandemi (virusi), me gjendje te dobët ekonomike, ju ofrojmë shërbim me ushqim falas dhe me transportin tonë deri tek vendbanimi i tyre, pamarëparasysh sa larg është destinacioni, (vlen per ne qytetin e Tetoves dhe fshatrat ne rrethinè)le të zgjatim dorën njëri tjetrit,që sa më lehte ta kalojme këtë sfidë.

Zoti qoftè me ne
Kontaktoni ne kete nr:
071-964-964

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img