E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Zaev: Duhet të përgatitemi për valën e re të koronavirusit, vendi ka nevojë për zgjedhje.

- Advertisement -spot_img

Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev në profilin e tij në Facebook ka publikuar një video ku mes tjerash thekson se vendi ka nevojë për zgjedhje sa më parë të jetë e mundur në mënyrë që vala e re e koronavirusit ta gjej vendin të përgatitur.

“Qytetarët dhe shteti kanë nevojë për institucione me legjitimitet të plotë për të krijuar kushte për normalitetin e ri, me kapacitet të plotë të mbrojmë shëndetin e qytetarëve dhe të rinisim ekonominë e Maqedonisë”, tha Zaev mes tjerash në videon e publikuar.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img