E diel, 21 Prill, 2024
spot_img

Vokrri në zemrat tona

- Advertisement -spot_img

Këngëtarët e mirënjohur të muzikës popullora Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku kanë sjellë këngë për legjendën e futbollit Kosovar Fadil Vokrrin.

Teksti i këngës është punuar nga Milaim Islami, Muzika dhe orkestrimi nga Rrahman Kryeziu ndërsa videoklipi ju është besuar MProduction.

Mahmut Ferati ka qenë i afërt me legjendën e futbollit prandaj edhe ja dedikoj këngën ku në profilin e facebook-ut ka postuar edhe këngën.

“VOKRI N’ZEMRAT TONA” Këngë e realizuar për nderin e mikut tim dhe legjendën e sportit të futbollit, ai i cili krijoi revolucion në gjithë kombin shqiptar. Dëgjim të këndshëm! – shkroi Mahmut Ferati./Gurra.mk

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img