E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Ti më ke zhgënjyer, dedikim për Mozzik

- Advertisement -spot_img

Loredana në mesnatë publikoi befasinë e paralajmëruar, duetin me Capital Bra. Kënga ‘Nicht verdient’ ka në fokus një dashuri të humbur e të dështuar ku partneri nuk e ‘meritonte’ tjetrin.

Meqenëse Hana përmendet në tekst, kaq ka mjaftuar që të dyshohet për një një dedikim të hapur ndaj Mozzik.

Por cilat janë vargjet e tekstit që kanë ngjallur dyshim me t’u publikuar?

Ja çfarë thotë Loredana në pjesën e saj të tekstit:

Mbrëmë ishim dy nga ne (Ey)

Dhe unë jam pas teje pa marrë parasysh se sa larg shkon (Pshh)

Por nesër do të vësh re që të mungon diçka (Po)

Por në një moment është gjithçka tepër vonë

Ti më ke zhgënjyer kështu, betohem, jam serioze

Më ka mashtruar kështu, mendoja që ti vlen

Unë isha aq e lumtur, ti zotëroje zemrën time

Por tani vajza ime Hana shëron çdo dhimbje (Hana)

Po, sa shpesh kam luftuar për ty dhe për mua? (Hana)

Sa herë më ke thënë se bota është e jona? (Hana)

Sa herë kam ulur kokën përpara teje?

Ishte një dobësi për ty, por për mua ishte respekt

Në projektin paraprak, Loredana e përmendi me emër Mozzikun teksa këtë herë jo mirëpo kjo nuk i ka mjaftuar fansave të cilët sërish janë të bindur se bëhet fjalë për një tjetër dedikim. Është dedikim apo tendencë tërthorazi për të vazhduar së pasuri vëmendje?

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img