E enjte, 22 Prill, 2021
Fillimi Etiketimet Venko filipce

Etiketim: venko filipce

Policia gjobit kryeministrin Zoran Zaev dhe dy ministrat e tij

Nënpunësit e Ministrisë së Punëve të Brendshme kryesisht të stacionit policor për siguri të trafikut rrugorë, ditën e Hënë më datë 20.09.2020...

Qytetarët që duan të bëjnë testin e koronavirusit të telefonojnë mjekun...

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipëçe, gjatë konferencës për shtyp pasditen e sotme foli mbi gjendjen aktuale me koronavirusin dhe u bëri apel...

MOST POPULAR

HOT NEWS