E enjte, 22 Prill, 2021
Fillimi Etiketimet Tirana

Etiketim: tirana

Hap pas hapi, si të aplikoni për leje daljeje

Që prej të hënës, asnjë qytetar nuk do të mund të lëvizë lirisht dhe ligjërisht pa marrë leje në portaline-albania. Për të lehtësuar procedurën, kryeministri Rama...

MOST POPULAR

HOT NEWS