E martë, 21 Shtator, 2021
Fillimi Etiketimet Thaci

Etiketim: Thaci

Thaçi, sprovë e drejtësis

Disa prej të akuzuarve për terrorizëm, të cilët nevojiteshin për të votuar, nga burgu i Shutkës i çuan në Parlament dhe ata...

MOST POPULAR

HOT NEWS