E enjte, 22 Prill, 2021
Fillimi Etiketimet Tetove

Etiketim: tetove

Restoranti në Tetovë ofron ushqim falas për të gjithë të izoluarit

Edhe pse gjatë kësaj përiudhe ka shum njerëz që përfitojnë nga rasti, mirëpo ka edhe prej atyre që kanë zemër humane dhe...

Fiks Fare vë në lojë Teuta Arifin (VIDEO)

Shkrimi nga ana e Fiks Fare ne rrjetet sociale: “Kryetarja e Komunës së Tetovës falenderon qytetarët për kontributin e...

MOST POPULAR

HOT NEWS