E shtunë, 19 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Talat Xhaferi

Etiketim: Talat Xhaferi

Kryeparlamentari të parin e përshëndeti Ahmetin dhe Thaqin

Pas rizgjedhjes së Talat Xhaferit - kryetar i parlamentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të parët që ja uruan ishin Ali...

MOST POPULAR

HOT NEWS