E hënë, 30 Nëntor, 2020
Fillimi Etiketimet SnapChat

Etiketim: SnapChat

Lajm i mirë për përdoruesit e WhatsApp, bëhet si Snapchat

Aplikacioni WhatsAp po punon për një veçori sekrete të vetëshkatërrimit, që fshin fotot dhe videot nga telefoni i marrësit.

MOST POPULAR

HOT NEWS