E enjte, 22 Prill, 2021
Fillimi Etiketimet Restaurant

Etiketim: restaurant

Restoranti në Tetovë ofron ushqim falas për të gjithë të izoluarit

Edhe pse gjatë kësaj përiudhe ka shum njerëz që përfitojnë nga rasti, mirëpo ka edhe prej atyre që kanë zemër humane dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS