E martë, 26 Janar, 2021
Fillimi Etiketimet Ramazani

Etiketim: Ramazani

Përfitimet shëndetësore të hurmave

Përfitimet shëndetësore të hurmave përfshijnë largimin e kapsllëkut, përmirësimin e çrregullimeve të zorrëve, përmirësimin e shëndetit të zemrës, aneminë, problemet me ereksion,...

A vlen të agjërojmë në kohë pandemie? Përgjigjet Elvis Naçi.

Pashkët Katolike dhe ato Ortodokse, pak ditë më parë, u festuan në një mënyrë të pazakontë, me kishat thuajse bosh. Covid-19, ka...

A do të agjërojmë!?

Edhe pak ditë na ndajnë nga muaji i shenjtë i Ramazanit, por për shkak të koronavirusit, në rrjete sociale kanë qarkulluar...

MOST POPULAR

HOT NEWS