E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Polonia

Etiketim: Polonia

Britania e Madhe u vendosi masën e karantinimit prej 14 ditësh...

Polonia ka raportuar edhe 2.367 raste të reja dhe 34 te vdekur me koronavirus në 24 orët e fundit.

MOST POPULAR

HOT NEWS