E shtunë, 31 Korrik, 2021
Fillimi Etiketimet Messi

Etiketim: Messi

Van Dijk zbulon dy sulmuesit më të vështirë për tu ndalur.

Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, ka thënë se dy sulmuesit më të vështirë për tu ndalur janë Leo Messi dhe Sergio...

Federata refuzon ankesën e Barcelonës për Lionel Messin.

Në ndeshjen e fundit të Barcelonës kundër Real Sociedad, kapiteni katalunas Lionel Messi u ndeshkua me karton të verdhë.

MOST POPULAR

HOT NEWS