E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Menduh Thaci

Etiketim: Menduh Thaci

Kryeparlamentari të parin e përshëndeti Ahmetin dhe Thaqin

Pas rizgjedhjes së Talat Xhaferit - kryetar i parlamentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të parët që ja uruan ishin Ali...

Thaçi, sprovë e drejtësis

Disa prej të akuzuarve për terrorizëm, të cilët nevojiteshin për të votuar, nga burgu i Shutkës i çuan në Parlament dhe ata...

MOST POPULAR

HOT NEWS