E martë, 26 Janar, 2021
Fillimi Etiketimet Maqedonia

Etiketim: Maqedonia

Nuk iu bind urdhrit policor, lëndoi një polic dhe dëmtoi makinën...

Mbrëmë rreth orës 22:00 derisa në fuqi ishte ora policore, në një punkt në fshatin Toplicë, zyrtarët policorë kanë sinjalizuar të ndaloj...

Finalizohet spitali ndihmës në Shkup ku do të shtrohen të prekurit...

Sot Bashkia e Shkupit në bashkëpunim me Ministrinë e Shëndetësisë dhe Ministrinë e Mbrojtjes, finalizoi spitalin e përkohshëm ndihmës pranë klinikës “Nënë...

MOST POPULAR

HOT NEWS