E martë, 22 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Liza Gashi

Etiketim: Liza Gashi

Kurti emëron Liza Gashin zëvendësministre në detyrë në MPJD.

Kryeministri në detyrë Kurti, ka emëruar Liza Gashin zëvendësministre në detyrë në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës.

MOST POPULAR

HOT NEWS