E hënë, 8 Mars, 2021
Fillimi Etiketimet Lekundje

Etiketim: Lekundje

Tërmet i shkallës 5.5 dridhi Maqedoninë e Veriut

Sot në ora 4:55 të mëngjesit është ndjerë një lëkundje e madhe e tokës në të gjithë Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS