E hënë, 28 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Komuna

Etiketim: Komuna

Bexheti paralajmëron fillimin e poliklinikës në Saraj

Protesta e paralajmëruar nga qytetarët e komunës së Sarajit dhe e përkrahur nga kreu I kësaj komune Blerim Bexheti, e cila ishte...

MOST POPULAR

HOT NEWS