E enjte, 24 Qershor, 2021
Fillimi Etiketimet Juventus

Etiketim: juventus

Lukaku flet për luftën e ofertave mes Juventusit dhe Interit

Romelu Lukaku zbulon se ofertat “ishin vërtet afër” mes Juventusit dhe Interit, por ishte Antonio Conte ai që e bindi.

MOST POPULAR

HOT NEWS