E hënë, 8 Mars, 2021
Fillimi Etiketimet Elvis Naci

Etiketim: Elvis Naci

A vlen të agjërojmë në kohë pandemie? Përgjigjet Elvis Naçi.

Pashkët Katolike dhe ato Ortodokse, pak ditë më parë, u festuan në një mënyrë të pazakontë, me kishat thuajse bosh. Covid-19, ka...

MOST POPULAR

HOT NEWS