E enjte, 22 Prill, 2021
Fillimi Etiketimet Daim hiseni

Etiketim: daim hiseni

Protesta – Reagon SHVL-UÇK

(Brohorritja UÇK nga ana e qytetarëve, është dëshmi e respektit që kanë ndaj luftës së lavdishme, por edhe dëshmi e dëshprimit nga...

Korona dhe ana pozitive e saj tek muslimanët

Korona dhe ana pozitive e saj tek muslimanët: 1. Përkujtojnë abdesin duke pastruar gjymtyrat e trupit;

MOST POPULAR

HOT NEWS