E hënë, 21 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet ASH

Etiketim: ASH

Krahu i Hazbi Likës në Tetovë i bashkohet ASH-së

Ish pjesëtarët e UÇK-së, Jetmir Lika dhe Berzat Bejtullahu janë takuar me kryetarin e Gostivarit, një heri sekretar i përgjithshëm i Aleancës...

MOST POPULAR

HOT NEWS