E hënë, 14 Qershor, 2021
Fillimi Etiketimet Aleanca për Shqiptarët

Etiketim: Aleanca për Shqiptarët

Shqiptarët sigurojnë 30 deputetë në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut

Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së nga përpunimi i rezultateve në 2395 nga 3480, koalicioni i...

Ziadin Sela vendos flamurin kombëtar në Qeveri

Në tubimin përmbyllës të koalicionit Tash është koha në mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës të dielën para Qeverisë së Maqedonisë është...

MOST POPULAR

HOT NEWS