SHBA, rritet në 39.095 numri i të vdekurve nga COVID-19.

SHBA ka konfirmuar 2.009 vdekje të tjera nga koronavirusi i ri (COVID-19), duke e çuar në 39.095 numrin e përgjithshëm të vdekjeve në vend

SHBA, rritet në 39.095 numri i të vdekurve nga COVID-19

New York
SHBA ka konfirmuar 2.009 vdekje të tjera nga koronavirusi i ri (COVID-19), duke e çuar në 39.095 numrin e përgjithshëm të vdekjeve në vend, transmeton Anadolu Agency (AA).

BurimiTetovaSot
Artikulli paraprakShqipëria në luftë me COVID-19, deri me tani 26 persona kanë vdekur dhe 562 të tjerë të infektuar.
Artikulli tjetërBill dhe Melinda Gates mbajtën ushqime në bodrumin e tyre, si e dinin ata që një pandemi do të vinte.