E diel, 21 Prill, 2024
spot_img

“Reket” vazhdon me fjalët përmbyllëse.

- Advertisement -spot_img

Prokuroria për luftë kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit në seancën e sotme në Gjykatën Penale Shkup, do t’i thotë fjalët përmbyllëse për rastin “Reket”, që më pas edhe mbrojtja e të akuzuarve t’i japë fjalët e tyre përmbyllëse.

Në seancat e fundit për këtë lëndë gjyqësore mbrojtjen e vet e ka dhënë prokurorja Katica Janeva e cila i hodhi poshtë akuzat kundër saj dhe theksoi se me ligj e ka kryer punën e vet derisa ka qenë në kryer të prokurorisë speciale.

I akuzuari i parë në këtë rast është Bojan Jovanovski – Boki 13.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img