E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Publikohet fotoja e rrallë e Adem dhe Adile Jasharit

- Advertisement -spot_img

Sot  janë bërë 23 vite nga rënia e komandantit legjendar, Adem Jasharit, familjes së tij dhe Jasharëve të tjerë, raporton Gazeta Express.

Në këtë ditë, është publikuar një fotografi e rrallë e Adem dhe Adile Jasharit.

Këtë fotografi e ka publikuar në Facebook, ish-ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku.

“Përulësisht, faleminderit. Adile dhe Adem Jashari. #Legjenda #Epike #Përjetësi”, ka shkruar ajo.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img