E diel, 21 Prill, 2024
spot_img

Nënpunësja hot e MPB-së pozon me uniformë të zbërthyer

- Advertisement -spot_img

Kohën e fundit trendi i eksponimit të trupit në rrjetet sociale është bërë më se aktive nga shum të rinjë, njerëz të showbizit, influencer por nuk mungojnë edhe personalitete publike më konkretisht nënpunës të institucioneve të ndryshme shkruan Portali Informativ Gurra.mk

Një punonjëse e Ministrisë së Brendshme (MPB) ka pozuar me një uniformë policie të zbërthyer dhe kollare të zezë ku gjoksi i zhveshur del në pah dhe ajo e postoi këtë foto jo të këndshme në rrjetet sociale, pas së cilës Departamenti i Kontrollit të Brendshëm nisi procedimet disiplinore kundër saj shkruan.

Nënpunësja punon në Departamentin e Punëve të Kufirit dhe Migracionit, dmth në sektorin për kontrollin dhe mbështetjen e kufirit, në njësinë për të huajt dhe ripranimin.

Ministria e Brendshme thotë se rasti është raportuar, dhe shërbimet kompetente tashmë po veprojnë.

Departamenti për Kontroll të Brendshëm, Hetime Kriminale dhe Standarde Profesionale në Ministrinë e Brendshme po vepron në lidhje me çështjen në fjalë – thonë nga Ministria e Brendshme.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img