E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Ndërron jetë nga korona virusi moderatori i njohur maqedonas, Dragan Vuçiq.

- Advertisement -spot_img

Ka ndëruar jetë moderatori Dragan Vuçiq, i cili ditëve të fundit ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore, i hospitalizuar në Klinikën Infektive. Ai ka qenë i infektuar nga korona virusi dhe madje në gjendje të rëndë, ku për disa ditë ka qenë i vendosur në respirator

Vuçiq është i lindur në vitin 1955 në Shkup, ndërsa ka punuar si kompozitor, këngëtar dhe moderator.

Ai është i njohur në opiniion edhe për kuize dhe emisione të ndryshme televizive.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img