E hënë, 4 Mars, 2024
spot_img

Ndahet nga jeta aktorja kosovare Leze Qena

- Advertisement -spot_img

Shuhet ikona e aktrimit kosovare, Leze Qena. Ka ndërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm. Ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin intenziv – QKUK

Ajo ishte pjesë e shumë filmave, seriale vendore dhe përtej saj.

Së fundi ishte pjes ë e serialit “Çka ka shpija”.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,230AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,230AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img