E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Ministresha më sexy në botë!?

- Advertisement -spot_img

Dita ditës në politikë shtohen figura të reja të të dy gjinive, mirëpo ajo që bjen në sy është gjinia më e bukur femër.

Qeveria e Kosovës këtë herë godet me një ministresh më të bukur pothuajse në të gjithë botën transmeton Gurra.mk

Bëhet fjalë për qeverin Hoti që u votua më 3 qershor ku si pjesë e kryeministrit Abdullah Hoti është zgjedhur Meliza Haradinaj Stublla në drejtim të ministrisë së punëve të jashtme.

Meliza Haradinaj Stublla është një vajzë e re dhe shum e bukur që ka bërë përshtypje opinionitme pamjen e saj tërheqëse që pritet ta dëshmoj aftësinë e saj në drejtimin e politikës së jashtme të Kosovës / Gurra.mk

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img