E mërkurë, 24 Prill, 2024
spot_img

“Më duket si tokë kultivuese për urrejtje”, Dua Lipa largohet nga Twitter për shkak të shëndetit mendor.

- Advertisement -spot_img

Prania e këngëtares 24-vjeçare në platformë është e kufizuar në postime nga ekipi i saj menaxhues sepse ajo u largua pasi ndjeu se ishte ‘e padrejtë’ dhe po njollosë krenarinë për arritjet e saj në karrierë.

“Kritika në internet mund të bëjë që të ndjehesh sikur nuk je i mirë aq sa duhet, kështu që unë isha nervoze”, ka thënë ajo.

“[Twitter] më duket si tokë kultivuese për urrejtje dhe më ndaloi të isha krenare për arritjet e mia”, vazhdon më tutje Lipa.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img