“Më duket si tokë kultivuese për urrejtje”, Dua Lipa largohet nga Twitter për shkak të shëndetit mendor.

Prania e këngëtares 24-vjeçare në platformë është e kufizuar në postime nga ekipi i saj menaxhues sepse ajo u largua pasi ndjeu se ishte ‘e padrejtë’ dhe po njollosë krenarinë për arritjet e saj në karrierë.

“Kritika në internet mund të bëjë që të ndjehesh sikur nuk je i mirë aq sa duhet, kështu që unë isha nervoze”, ka thënë ajo.

“[Twitter] më duket si tokë kultivuese për urrejtje dhe më ndaloi të isha krenare për arritjet e mia”, vazhdon më tutje Lipa.

Artikulli paraprakMerkel bën edhe testin e tretë për coronavirus.
Artikulli tjetërFlet bashkëshortja e Besnik Osmanit i cili rezulton i zhdukur qe gjashtë ditë: Dyshoj se është arrestuar nga xhandarmëria serbe.