E diel, 21 Prill, 2024
spot_img

Maqedoni, rritet numri i personave të shëruar nga coronavirusi.

- Advertisement -spot_img

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencë për shtyp bëri të ditur se tre pacientët të cilët në dy testimet kontrolluese kanë rezultuar negativ për coronvirusut, sot dalin nga Klinika Infektive dhe shkojnë në shtëpi.

Gjatë ditës së nesërme pritet rezultatet nga katër pacientë të cilët nëse vërtetohet se për herë të dytë dalin negativ në testimit për coronavorus, do dalin nga klinika me gjendje të mirë shëndetësore. Me të shëruarit e sotëm, numri i pacientëve të shëruar është 23 persona.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img