E enjte, 18 Korrik, 2024
spot_img

Mahmut Ferati i thotë LAMTUMIRË Gurbetit

- Advertisement -spot_img

Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Mahmut Ferati ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan Portali Gurra.mk

Kënga titullohet “Lamtumirë Gurbet” të cilën e ka përpunuar vet këngëtari ndërsa orkestrimi i këngës është bërë në AL-sound Studio kurse për videoklipin është kujdesur studio Tima.

Kënga vjen përplot ritëm, me vargje alegrie dhe me interpretim të shkëlqyer nga këngëtari dhe profesori i nderuar Mahmut Ferati dhe siç mund ta kuptoni edhe nga titulli i kushtohet gurbetçarëve tanë anembanë botës. / Gurra.mk

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img