E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në karantinë

- Advertisement -spot_img

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka postuar fotografinë e tij e parë nga karantina.

Një fotografi që nuk jemi mësuar të shohëm Liderin e BDI-së.

Fotografi e postuar në FB nga Fekri Ahmeti

Fotografinë e Ali Ahmetit nga shtëpia e ka postuar vëllai i tij, Fekri Ahmeti në rrjetin social të facebook-ut, shkruan TS.

“Rri në Shtëpi! Dhe ndiqni urdhrat e AUTORITETEVE që sa më lehtë ta kalojmë kët PANDEMI…” është porosia e Fekri Ahmetit.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img