E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Kryeparlamentari të parin e përshëndeti Ahmetin dhe Thaqin

- Advertisement -spot_img

Pas rizgjedhjes së Talat Xhaferit – kryetar i parlamentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të parët që ja uruan ishin Ali Ahmeti – kryetar i BDI-së dhe Menduh Thaçi – kryetar dhe deputet i vetëm i PDSH-së.

Rikujtojmë që deputetët e koalicionit Tash është koha, Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nuk ishin në sallë në momentit w votimit.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img