E enjte, 30 Maj, 2024
spot_img

Kasami në sheshin e Tetovës qerros ”Kafe Për Krejt”

- Advertisement -spot_img

Sot në qendër të Tetovës në kuadër të fushatës parazgjedhore, të rrinjtë e Lëvizjes Besa kanë shpërndarë kaffe ME KA KREJT për kalimtarët e rastit.

Kafen e mëngjesit së bashku me qytetarët në kafiterinë e improvizuar e ka pirë edhe kreu i Lëvizjes Besa, njëherit edhe kandidat për kryetar të Komunës së Tetovës, Bilal Kasami.Reklame

“Kjo është një ide gjeniale nga të rinjtë e Lëvizjes Besa dhe që u mnirëprit jashtzakonisht mirë nga qytetarët e Tetovës, pasi ata janë lodhur nga kampanjat klasike dhe të përgjithshme”, ka thënë kreu i Lëvizjes Besa, njëherit edhe kandidat për kryetar të Komunës së Tetovës, Bilal Kasami.

Ai ka realizuar edhe bashkëbisedime me qytetarë ku ka shpalosur edhe programin dhe idetë e tij se si do të qeveriset komuna gjatë katër viteve të ardhëshme.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,300AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,300AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img