E diel, 21 Prill, 2024
spot_img

Joe Biden kthehet në banesën e fëmijërisë: Nga këtu në Shtëpinë e Bardhë (VIDEO)

- Advertisement -spot_img

Kandidati demokrat presidencial Joe Biden vizitoi qytetin e tij të lindjes, Scranton, ditën e zgjedhjeve në shtetin vendimtar të Pensilvanisë, duke folur për “rivendosjen e mirësjelljes në Shtëpinë e Bardhë”, nëse ai fiton.

Ai u zotua të bashkojë një komb të ri dhe të rindërtojë një klasë të mesme të rrënuar nga pabarazia ekonomike. Biden u brohorit nga rreth 200 mbështetës, ndërsa vizitoi shtëpinë e tij modeste të fëmijërisë në Green Ridge, një zonë në periferi mbuluar me gjethe, pak jashtë qendrës së qytetit.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img