E enjte, 18 Korrik, 2024
spot_img

Hajdutët vrasin pronarin e shtëpisë në Shkup.

- Advertisement -spot_img

Pak para mesnate në polici janë raportuar të shtëna në rrugën “Shamak” në Inxhikovë të Shkupit. Raportohet për një të vdekur.

Sipas informacioneve të para dy persona të panjohur , rreth orës 23:00 janë futur me maska në shtëpinë e 49 vjeçarit I. A. nga Inxhikova.

I.A ka qenë në shtëpi me gruan dhe disa miq. Ai dhe gruaja e tij janë shtrirë në korridor dhe u janë kërkuar para, pasi I.A. ka deklaruar se nuk ka para dhe se ka makinë të cilën mund ta marrin, njëri nga grabitësit ka qëlluar I.A. me armë zjarri në pjesën e kokës. Si pasojë e lëndimeve I.A. ka ndërruar jetë. Mjeku i ndihmës së shpejtë ka konstatuar vdekjen e 49-vjeçarit.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img