E mërkurë, 24 Prill, 2024
spot_img

GRUBI: Të gjithë në këmbë për regjistrim të suksesshëm (VIDEO)

- Advertisement -spot_img

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi i ka bërë ftesë DIASPORËS që të mobilizohet me qëllim që të marrin pjesë në procesin e REGJISTRIMIT 2021.

Sipas Grubit, diaspora duhet të regjistrohet dhe me këtë të konfirmojë se është pjesë e Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ne të gjitha sukseset i kemi të përbashkëta edhe përkundër faktit se DIASPORA jonë, një pjesë e familjeve tona jeton dhe vepron në perëndim.

Ky është postimi i plotë i Grubit:

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img