E shtunë, 13 Prill, 2024
spot_img

Era e fortë shkatërron kulmin e ndërtesës së Komunës së Prishtinës

- Advertisement -spot_img

Era e fortë, bie një pjesë e kulmit të ndërtesës së Komunës së PrishtinësNjë e lënduar nga rënia e çatisë së objektit të Komunës së Prishtinës, Policia jep detaje Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci ka dhënë detaje për rastin që ndodhi sot në Prishtinë, ku kulmi i objektit të Komunës së Prishtinës në lagjen “Arbëria”.Borovci ka treguar se e lënduara është dërguar në QKUK për trajtimin e nevojshëm mjekësor.Ky rast ka ndodhur rreth orës 13:00.”Rreth orës 13:00, është raportuar se në rrugën “Nora e Hotit” në Prishtinë, një person ka marrë lëndime si pasojë e goditjes nga materiale që janë shkëputur nga çatia e një objekti. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe mbështetur në informacionet e para është raportuar për një person të lënduar, femër, e cila është dërguar në QKUK për trajtimin e nevojshëm mjekësor. Aktualisht policia ka nisur punën për zbardhjen e plotë të të gjitha rrethanave që karakterizojnë ngjarjen”, ka thënë Borovci.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,240AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,240AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img