E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Avokati i Popullit në mënyrë aktive do të përcjell procesin e regjistrimit

- Advertisement -spot_img

Avokati i Popullit njofton qytetarët se në mënyrë aktive do të përcjell procesin e regjistrimit të popullsisë, gjatë gjithë kohës së zbatimit të tij nga 1 marsi deri më 21 prill. Për këtë qëllim siç njoftojnë nga ky institucion, secili qytetar që mendon se i është shkelur ndonjë e drejtë, mund të parashtroj ankesë përmes postës elektronike: contact@ombudsma.mk
Avokati Popullit pas ankesës do ta zbatoj procedurën e nevojshme dhe për epilogin do ta njoftoj personin që ka paraqitur ankesë.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img