E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Albulena Ukaj: Nxehet në karantinë

- Advertisement -spot_img

Këngëtarja simpatike Albulena Ukaj duket se ju është përmbajtur rekomandimeve të organizatës botërore të shëndetësisë dhe autoriteteve të vendim për vetëizolim.

Mirëpo si duket situata po tensionohet tashmë kur temperaturat fillojnë të rriten.

Këngëtarja i ka thyer regullat e veta dhe ka nis disa fotografi të nxehta nga obori i shtepisë së saj, mirëpo fotografitë janë pëlqyer shumë edhe pse si duket Albulena këto foto i ka bërë me celularin e saj, pasiqë kohëve të fundit është e vështirë të angazhojmë fotograf profesional.

Si duket virusi korona në ballkanin perendimor e sidomos në Kosovë, Shqipëri e Maqedoninë e Veriut, po arinë kulminacionin e të infektuarve.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img