Albulena Ukaj: Nxehet në karantinë

Këngëtarja simpatike Albulena Ukaj duket se ju është përmbajtur rekomandimeve të organizatës botërore të shëndetësisë dhe autoriteteve të vendim për vetëizolim.

Mirëpo si duket situata po tensionohet tashmë kur temperaturat fillojnë të rriten.

Këngëtarja i ka thyer regullat e veta dhe ka nis disa fotografi të nxehta nga obori i shtepisë së saj, mirëpo fotografitë janë pëlqyer shumë edhe pse si duket Albulena këto foto i ka bërë me celularin e saj, pasiqë kohëve të fundit është e vështirë të angazhojmë fotograf profesional.

Si duket virusi korona në ballkanin perendimor e sidomos në Kosovë, Shqipëri e Maqedoninë e Veriut, po arinë kulminacionin e të infektuarve.

Artikulli paraprakÇifti Ahtisaari shërohen nga coronavirusi, dalin negativ në testin e fundit.
Artikulli tjetërPalmer: SHBA i qëndron afër Ballkanit edhe në kohën e pandemisë.