E enjte, 18 Korrik, 2024
spot_img

Aeroplan ushtarak fluturojnë mbi Shkup

- Advertisement -spot_img

Sot reth orës 12:00 nëpër hapësirat ajrore të kryeqytetit kanë fluturuar 5 aeroplan ushtarak duke i uruar Mirëseardhjen shtetit më të ri në Aleancën Euro Atlantike – Nato.

Vlen të theksohet se aeroplanët kan fluturuar në hapësirën e ulët të qytetit që kanë shkaktuar zhurmë të madhe dhe panik tek qytetarët.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img