Aeroplan ushtarak fluturojnë mbi Shkup

Sot reth orës 12:00 nëpër hapësirat ajrore të kryeqytetit kanë fluturuar 5 aeroplan ushtarak duke i uruar Mirëseardhjen shtetit më të ri në Aleancën Euro Atlantike – Nato.

Vlen të theksohet se aeroplanët kan fluturuar në hapësirën e ulët të qytetit që kanë shkaktuar zhurmë të madhe dhe panik tek qytetarët.

Artikulli paraprakKrahu i Hazbi Likës në Tetovë i bashkohet ASH-së
Artikulli tjetërKrahu i Rafis Halitit i bashkohet ASH!?