E mërkurë, 5 Maj, 2021
Fillimi Etiketimet Zlatan

Etiketim: zlatan

Zlatan Ibrahimovic ka dhuruar 100 mijë euro për

Zlatan Ibrahimovic ka dhuruar 100 mijë euro për spitalet e Lombardisë në Itali, si dhe ka hapur një fondacion për të mledhur...

MOST POPULAR

HOT NEWS