E diel, 20 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Zgjedhjet

Etiketim: Zgjedhjet

KSHZ miratoi protokollin për zgjedhjet parlamentare 2020

Komisioni Shtetëror Zgjedhor e ka miratuar protokollin se si do të votohet në zgjedhjet e 15-korrikut. Çdo votues do...

Njihuni me kandidaten për deputete me mbulesë Imrane Ramadani Morina

Lindur më 31 janar 1986 në ShkupMartuar dhe Nënë e tre fëmijëve.Fusha shkencore: Shkenca politike – Marrëdhëniet ndërkombëtare Arsimimi...

MOST POPULAR

HOT NEWS